درباره استودیو طراحی ارسی

استودیو اُرُسی با نگاهی تخصصی به هنرِ طراحی داخلی و چیدمان، و با همکاری طراحان مجرب و حرفه‌ای، المان‌های خود را برای ایجاد فضایی لوکس و متفاوت، طراحی و اجرا می‌نماید و این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌سازد تا حسی از آرامش را در محیطِ خود، تجربه کنند.

اگر بازسازیِ خانه یا آشپزخانه را شروع کرده‌اید و یا به دنبال تغییر دکوراسیون و خرید اکسسوری برای خانه‌ی خود هستید، استودیو اُرُسی سعی در برآورده نمودن خواسته‌های شما دارد.

زنجیره‌ی محکم و منظم ما در تولید، به همراه استانداردهای طراحی شده، تامین کیفیت را اطمینان می‌بخشد. زنجیره‌های تامین، در داخل شرکت اُرُسی پیگیری می‌شود تا انتظار برای دریافت خدمات از سایر پیمانکاران را به حداقل برساند. ما به طور مستمر بر فرآیندهای طراحی، ساخت و نصب نظارت داریم و بطور مستمر، آن را بهبود می‌بخشیم.

استودیو اُرُسی علاوه بر طراحی و اجرا، محصولاتی را در زمینه مد و دکوراسیون داخلی همچون انواع مبلمان، روشنایی و …را در نهایت دقت و ظرافت تولید می‌کند.

می‌توانید در بخش هیچان، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.    

چون می‌خواهیم مشتریان‌‌مان از فضا و بودجه‌ی خود استفاده بیشتری نمایند و چون معتقدیم هر دکور خوب با یک طرح خوب شروع می‌شود، برای هر مشتری سرویس و خدمات طراحی حرفه‌ای فراهم نموده‌ایم.

گروهی از افراد با استعداد، طراحان و مجریان ما را در بخش بازسازی و اجرا تشکیل می‌دهند.