چرا کابینت‌های ما خوب ساخته می‌شوند!

محصولات ما با رعایت اصول طراحی، برای شیوه و سبک زندگی امروز ساخته می‌شوند. شرکت ارسی تمام ویژگی‌های استاندارد طراحی و ساخت را به همراه صرفه‌جویی‌های عملی برای ارائه بهترین محصول رعایت می‌نماید. یک استاندارد تعریف شده برای ارائه بهترین‌ها، در کارگاه‌های ما وجود دارد. در صورت نیاز هریک از المان‌ها در نرم افزار AutoCAD شبیه‌سازی شده و مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرند که در صورت درخواست شما به هنگام نهایی شدن پروژه در اختیارتان قرار می‌گیرد. کابینت‌های ما شامل بهبود امکانات به صورت استاندارد و بدون افزایش هزینه است. استفاده از یراق‌آلات بلوم، تیر نگهدارنده I به جای نئوپان و ام‌دی‌اف در باکس‌های پلای‌وود، ساخت نما، درب و کشوی کابینت‌ها با ظریف‌ترین تخته چوب‌ها و ارائه در تنوعی از رنگ‌ها، استفاده از مواد اولیه‌ی با کیفیت و ماشن‌آلات HOLZEHR آلمان برای ساخت و مونتاژ. این موارد دلایلی است برای اینکه چرا ما قادر به ارائه کابینت به‌همراه گارانتی هستیم.

value quality - کیفیت محصولات

زنجیره منظم ما در ساخت و نصب کابینت‌

value chain - کیفیت محصولات

ما به طور مستمر بر فرایندهای طراحی، ساخت و نصب نظارت داریم.

تمام زنجیره‌ی تامین در شرکت ارسی پیگیری می‌شود. بعد از نهایی شدن طراحی، ما تمام فعالیت‌ها را در محل کارگاه انجام می‌دهیم. ما هرگز مجبور به منتظر ماندن برای ارسال از پیمانکار دیگری نمی‌باشیم.

هر کابینت را در مجموعه‌ای از استانداردهای بالا می‌سازیم و هیچ محصولی در سطح پایین و متوسط جهت مدیریت و کنترل نداریم.

به علت سال‌ها تجربه، می‌دانیم چه چیزی یک مد زودگذر است و چه چیزی یک سبک می باشد.

هر پروژه وظیفه‌ای را بر عهده دارد. ما می‌دانیم که قرار است چوب، به عنوان یک متریال ارزشمند، طبیعت را وارد اتاق شما نماید.

دریافت راهنمای خریداران کابینت

لطفا فایل کابینت کلاسیک با بدنه پلای‌وود را دانلود نمایید.

catalog 1 - کیفیت محصولات