کابینت چوبی

بررسی کابینت چوبی :

کابینت های چوبی را می توان از جمله متریال های خاص و سنتی برای کابینت آشپزخانه دانست. معمولا مدل کابینت چوبی با طرح های کلاسیک اجرا می شود.

سبکی خاص در کابینت آشپزخانه

حتما نام سبک‌های مختلف از یک آشپزخانه کلاسیک را شنیده‌اید از قبیل رستیک، فرانسه و غیره. آشپزخانه‌های کلاسیک شامل شکل های دکوری بیشتر مانند تاج‌ها، شیشه‌ها و درب‌های کار شده می‌باشند. شما آشپزخانه‌های کلاسیک را به احتمال زیاد با نمونه‌های چوبی رنگ کرم از قبیل چوب گردو، راش و یا بلوط که زیبایی طبیعی چوب را نشان می دهند دیده‌اید. کابینت‌های کلاسیک امکان دارد با رنگ های موج نما یا پوششی پرداخت شوند. وجه تمایز اساسی این سبک مخفی شدن هرچه بیشتر اثاثیه در پشت کابینت‌هاست.

در اینجا منظور از کابینت چوبی، نوعی از کابینت است که بخش‌های مختلف آن به ویژه درب‌ها از جنس چوب ساخته شده‌اند.

البته شما می‌توانید بدنه را هم از پلای‌وود تمام چوب سفارش دهید.که در زیر مشخصات آن آورده شده ویا جهت اطلاعات بیشتر از طریق این لینک، می‌توانید دفترچه راهنمای خریداران کابینت کلاسیک را که در آن به طور مفصل در مورد انواع بدنه‌های پلای‌وود بحث شده‌است را دانلود نمایید.

در قسمت زیر می‌توانید فیلم چند مدل‌ از انواع کابینت‌های چوبی به همراه رنگ‌های مختلف را مشاهده نمایید. و در صورت داشتن هرگونه سوالی با شماره 88559434 تماس بگیرید.

در قسمت زیر می‌توانید چند مدل‌ و عکس از انواع کابینت‌های چوبی به همراه رنگ‌های مختلف را مشاهده نمایید. و در صورت داشتن هرگونه سوالی با شماره 88559434 تماس بگیرید.