کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد. پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است.

آشپزخانه، محور اصلی خانه شماست و طبیعی‌ست که کارایی و جلوه‌ی بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت‌ها، مهم‌ترین بخش آشپزخانه شما محسوب می‌شوند و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نمایند، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه نمی‌توان سهل‌ انگار بود و دقت کافی به خرج نداد.

در گذشته، عمدتا کابینت‌ها را از جنس چوب یا فلز می‌ساختند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت متریال جدید، انواع متنوع‌تری از مدل‌های کابینت تولید و ساخته می‌شود.

چرا کابینت آشپزخانه ، مهم‌ترین اجزاء درون آشپزخانه است؟

اهمیت کابینت نه تنها در پوشش‌دهی فضای کاربردی محیط آشپزخانه است، بلکه نقش ویژه‌ای در نمای خانه و بالطبع، زیبایی کل خانه دارد. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت، که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل باشد، می‌توانید ظروف، لوازم برقی و سایر وسایل مورد نیازتان را پوشش دهید و در یک کلام نظم و زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

مجموعه‌ی ارسی پس از اندازه‌گیری آشپزخانه‌ی شما و با گرفتن ایده از آنچه شما، از آشپزخانه‌ی جدید خود می‌خواهید یک طرح سه بعدی در قالب بسته‌ی طراحی منحصر به فرد ارسی، در اختیار شما می‌دهد که تجسم واقعی از آشپزخانه‌ی خود را قبل از اجرا داشته باشید.

07 - کابینت آشپزخانه

طراحی آشپزخانه خود را امروز آغاز کنید

برای دریافت اطلاعات و یا شروع کار خود بر روی لینک زیر کلیک کنید

شروع طراحی