کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی خانه، نقش موثری در جذابیت منزل شما دارد و جلوه‌ی آن را در نظر بیننده دو چندان می‌سازد و البته پرکاربردترین و جذاب‌ترین قسمت هر خانه که تاثیر عمده‌ای‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است.

آشپزخانه، محور اصلی خانه شماست و طبیعی‌ست که کارایی و جلوه‌ی بصری آن، حرف اول را می‌زند. کابینت، مهم‌ترین بخش آشپزخانه‌ی شما محسوب می‌شود و در نگاه اول، توجه بیننده را به سمت خود جلب می‌نماید، بنابراین در انتخاب کابینت آشپزخانه نمی‌توان سهل‌ انگار بود و دقت کافی به خرج نداد.

استودیو طراحی ارسی برای ارائه بهترین کیفیت ممکن، کابینت آشپزخانه را در سبک‌های مدرن و کلاسیک به همراه راه‌حل‌های بهینه‌ی ذخیره‌سازی، طراحی و اجرا می‌نماید.

wood - کابینت آشپزخانه

کابینت چوب

1 - کابینت آشپزخانه

کابینت مدرن

3 - کابینت آشپزخانه

کابینت کلاسیک و تلفیقی

zakhire - کابینت آشپزخانه

اکسسوری و ذخیره‌سازها

noavari 1 - کابینت آشپزخانه

نوآوری و تزیینات

orosi base - کابینت آشپزخانه

اساس کابینت آشپزخانه

07 - کابینت آشپزخانه

طراحی آشپزخانه خود را امروز آغاز کنید

برای دریافت اطلاعات و یا شروع کار خود بر روی لینک زیر کلیک کنید

شروع طراحی

چرا کابینت آشپزخانه ، مهم‌ترین جزء درون آشپزخانه است؟

اهمیت کابینت، نه تنها در پوشش‌دهی فضای کاربردی محیط آشپزخانه است، بلکه نقش ویژه‌ای در نمای خانه و بالطبع، زیبایی کل خانه دارد. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت، که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل باشد، می‌توانید ظروف، لوازم برقی و سایر وسایل مورد نیازتان را پوشش دهید و در یک کلام نظم و زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

مجموعه‌ی ارسی پس از اندازه‌گیری آشپزخانه‌ی شما و با گرفتن ایده از آنچه شما، از آشپزخانه‌ی جدید خود می‌خواهید یک طرح سه بعدی در قالب بسته‌ی طراحی منحصر به فرد ارسی، در اختیار شما قرار می‌دهد که تجسم واقعی از آشپزخانه‌ی خود را قبل از اجرا داشته باشید.