در طراحی چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید و آن را با شرکت ارسی در میان بگذارید.

 

aslihujkhjkh 571x400 - قدم به قدم طراحی با شرکت ارسی

 

1) به چه چیزهایی احتیاج دارید؟
معمولا خانواده های ایرانی طی تجارب ما پنج نفری هستند ، بنابراین به آشپزخانه بزرگتر و همچنین به فضای کاری بیشتری احتیاج دارند. ممکن است شما به یه کانتر یا جزیره با حداقل ظرفیت 3 نفر احتیاج داشته باشید که باید حتما بهش توجه بشه، ما درهنگام طراحی به هر آنچه که شما در آشپزخانه احتیاج دارید توجه می‌کنیم که همراه با یک آشپزخانه شیک یک آشپزخانه کارآمد هم داشته باشید، ما چگونگی استفاده از فضا را در آشپزخانه‌های کوچک و متوسط در اولویت قرار می‌دهیم.
2) لوازم خانگی خود را انتخاب کنید.
آیا شما از خانواده هایی هستید که کل خرید هفتگی خود را در یک روز انجام می‌دهند یا هر روز، خرید دارید و دوست دارید که از بسیاری از مواد به صورت تازه استفاده کنید.
یا چه وسایل برقی و یا ظروف‌هایی همیشه برای شما دردسر ساز بودند که هیچ جای مناسبی برای آنها در آشپزخانه وجود نداشته که باعث شده آنها را روی کانتر یا روی کابینت دیواری خود بذارید که علاوه بر گرفتن جای مضاعف، ظاهر بصری نامناسبی به آشپزخانه‌ی شما داده است و یا همیشه دسترسی آنها را برای شما دشوار کرده است. همه‌ی این نکات حائز اهمیت است که چه مقدار فضای ذخیره‌سازی احتیاج دارید که طراحان ما برای شما در طراحی لحاظ کنند.

 

studio orosi 0014 274x400 - قدم به قدم طراحی با شرکت ارسی

 

3)و در اخر سبک کابینت خود را انتخاب کنید و تمام .
چه سبک کابینت آشپزخانه‌ای را انتخاب می‌کنید؟ در سایت ارسی ما کلیه‌ی‌ سبک‌های آشپزخانه را آورده‌ایم. بعد از انتخاب سبک، باید متریال دلخواه خود را انتخاب نمایید البته در صورت تماس با شرکت ارسی، طراحان ما شما را راهنمایی می‌کنند.
در نظر داشته باشید که در نهایت سلیقه‌ی شما تعیین کننده است و ما می‌کوشیم که سلیقه‌ی شما را به بهترین نحو اجرا کنیم.

 

WhatsApp Image 2020 09 22 at 17.05.45 300x400 - قدم به قدم طراحی با شرکت ارسی

 

روند کاری ما در استودیو اُرُسی بسیار آسان است. ما می‌توانیم از پروژه‌ی شما دیدن کنیم و با اندازه‌گیری و دریافت نظرات شما، به شما طرح سه بعدی ارائه دهیم.
با ما تماس بگیرید 88559373

این نوشته منتشر شده در وبلاگ ارسی می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.