درباره استودیو طراحی ارسی

استودیو طراحی ارسی با بهره‌گیری از طراحان مجرب و نوآوری در تولید، آشپزخانه، کمدهای دیواری و سرویس‌های بهداشتی را با ایجاد محیطی متفاوت طراحی می‌نماید و این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌سازد تا حسی از آرامش را در محیط خود تجربه کنند. شرکت ارسی با استفاده از طراحان حرفه‌ای، ایجاد کارخانه‌ای به مساحت 1500 متر مربع و بهره‌گیری از ماشین آلات HOLZHER آلمان و زنجیره محکم و منظم تولید و نصب، سعی در برآورده نمودن خواسته‌های مشتریان خود دارد. ما متعهد هستیم که هر فضا باید مطابق با اصول طراحی، با ظرافت و زیبا باشد؛ همچنین مهمتر این که، جلوه‌گر خصوصیات مالک آن باشد.

چون می‌خواهیم مشتریان‌ مان از فضا و بودجه‌ی خود استفاده بیشتری نمایند و چون معتقدیم هر دکور خوب با یک طرح خوب شروع می‌شود، ما هم برای هر مشتری سرویس و خدمات طراحی حرفه‌ای فراهم نموده‌ایم. گروهی از افراد با استعداد و حرفه‌ای طراحان و مجریان ما را تشکیل می‌دهند.

استودیو ارسی کابینت، روشویی، کمد، مبلمان منزل و مبلمان اداری را طراحی و اجرا می‌نماید

زنجیره‌ی محکم و منظم ما در تولید، به همراه استانداردهای طراحی شده، تامین کیفیت را اطمینان می‌بخشد. ما بطور مستمر فرآیندهای طراحی و ساخت را بهبود می‌بخشیم تا از رضایت مشتریان و کیفیت محصولات مطمئن باشیم.