خدمات ارسی

می خواهیم به شما کمک نماییم آشپزخانه ی رویایی خود را با توجه به بودجه خود داشته باشید. کلیه خدمات ارائه شده تحت پوشش شرکت ارسی می باشد.

بخشی از خدمات ارسی به صورت رایگان به شما ارائه می گردد می توانید دایره کلیه خدمات را در این سایت با فیلم مشاهده نمایید.

خدمات طراحی

طراحان ما از خانه ی شما برای اندازه گیری بازدید میکنند و با گرفتن ایده از آنچه که شما از آشپزخانه ی خود می خواهید به شما یک طرح پیشنهادی ارایه میدهند. طراحان ما ار آغاز تا پایان پروژه شما را پشتیبانی مکنند.

video - خدمات ارسی
video - خدمات ارسی
02 - خدمات ارسی

طراحی منحصر به فرد

به دلیل آنکه تنها آشپزخانه و موارد مرتبط با آن را طراحی و اجرا می کنیم ما به صورت حرفه ای به خانه ی شما نگاه خواهیم کرد. ما از آخرین روند امکانات طراحی و تجهیزات استفاده می کنیم و شما میتوانید طرح خود را در قالب یک بسته ی پیشنهادی و به صورت سه بعدی از زوایای مورد نیاز مشاهده نمایید.

03 - خدمات ارسی

شخصی سازی

کارشناسان ارسی مواردی از قبیل میز های کابینت خیره کننده تا ذخیره ساز های مبتکرنه و تزئینات را جهت آشپزخانه ای منحصر به فرد به شما پیشنهاد می دهند. همه ی ما می دانیم که شما نمیخواهید آشپزخانه تان شبیه دیگران باشد.

video - خدمات ارسی
video - خدمات ارسی
04 - خدمات ارسی

تولید

تمام زنجیره های تامین در شرکت ارسی پیگیری می شود. بعد از نهایی شده طراحی تمامی مراحل ساخت در محل کارخانه انجام می دهیم. ما هرگز مجبور به منتظز ماندن برای ارسال پیمانکار دیگری نمی باشیم. هر کابینت در مجموعه ای از استاندار های بالا می سازیم و هیچ محصولی در سطح پایین و متوسط ارائه نمی شود.

05 - خدمات ارسی

نصب

ما به طور مستمر بر فرآیند طراحی و ساخت و نصب نظارت داریم و کلیه محصولات ما به مدت 4 سال دارای ضمانت کیفیت می باشد.

video - خدمات ارسی
video - خدمات ارسی
04 - خدمات ارسی

خدمات پس از فروش

اگر شما خدمات و نصب مارا انتخاب کردید. استدیو ارسی طی 10 روز برای پشتیبانی و برسی از آشپزخامه شما دیدن خواهد کرد تا هرگونه مسئله فورا حل نماییم تا مطممئن شویم شما از آشپزخانه ی خود راضی هستید.