خدمات ارسی

می خواهیم به شما کمک نماییم آشپزخانه ی رویایی خود را با توجه به بودجه خود داشته باشید. کلیه خدمات ارائه شده تحت پوشش شرکت ارسی می باشد.

طراحی و شخصی سازی

طراحی و شخصی سازی

طراحان ما از خانه شما برای اندازه‌گیری، بازدید می‌کنند و با گرفتن ایده از آنچه که شما از خانه خود می‌خواهید به شما، یک طرح پیشنهادی ارائه می‌دهند. ضمن آنکه از آغاز تا پایان پروژه شما را پشتیبانی می‌کنند.

مشاوره

مشاوره

می‌خواهیم به شما کمک نماییم خانه رویایی خود را با توجه به بودجه خود داشته باشید. با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید به اندازه دانش خود به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

تولید و نصب

تولید و نصب

تمام زنجیره‌های تامین در شرکت ارسی پیگیری می‌شود. بعد از نهایی شدن طرح بسیاری از مراحل ساخت در محل کارخانه انجام می‌پذیرد که انتظاربرای دریافت خدمات از سایر پیمانکاران را به حداقل می‌رساند.
ما به طور مستمر بر فرآیند طراحی، ساخت و نصب نظارت داریم و هر محصول را در مجموعه‌ای از استانداردهای بالا می‌سازیم، هیچ محصولی در سطح پایین و متوسط ارائه نمی‌شود.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

اگر در ارتباط با محصولات دریافتی از استودیو ارسی نیاز به پشتیبانی دارید با ما تماس بگیرید.همکاران ما  طی 3 روز کاری برای پشتیبانی و بررسی مشکل از خانه شما دیدن خواهند کرد تا هرگونه مسئله را فورا حل نماییم. کلیه محصولات ما به مدت 4 سال دارای ضمانت کیفیت می‌باشد.