تولید و نصب

خدمات تولید

محصولاتی است که بعد از نهایی شدن طرح، مراحل ساخت آن در محل کارخانه انجام می‌پذیرد. تمام زنجیره‌های تامین در شرکت ارسی پیگیری می‌شود تا انتظار برای دریافت خدمات از سایر پیمانکاران را به حداقل برساند. جهت اطمینان از کیفیت، به طور مستمر بر فرآیندهای طراحی، ساخت و نصب نظارت داریم. در شرکت ارسی هیچ محصولی در سطح پایین و متوسط ارائه نمی‌شود.

طراحی و شخصی سازی

خدمات طراحی

خدمات طراحی ما شامل هر آنچه مربوط به Interior design  باشد، می‌گردد.

طراحان ما از محل شما برای اندازه‌گیری، بازدید می‌کنند و با گرفتن ایده از آنچه که شما می‌خواهید به شما، طرح ارائه می‌دهند.

شرکت ارسی تجربه و دانش لازم را در خصوص طراحی داخلی، اداری تجاری، آشپزخانه و … داراست، ضمن آنکه از آغاز تا پایان پروژه، شما را پشتیبانی می‌کند.

مشورت با کارشناسان ما می‌تواند شما را از سردرگمی و هزینه‌های اضافی نجات دهد.

خدمات پس از فروش

خدمات سازمانی

ما در شرکت ارسی می‌خواهیم به شما کمک نماییم طرح دلخواه خود را با توجه به بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، داشته باشید. مشاوره جهت تاسیسات آشپزخانه، ارائه پیمانکاران مختلف جهت بازسازی، مشاوره در خصوص انتخاب متریال و ….مواردی است که می‌تواند به شما در خصوص ایجاد یک چک لیست بازسازی  و بودجه‌بندی مراحل کار، کمک نماید. با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید به اندازه‌ی دانش خود، به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

مشاوره

خدمات پس از فروش

اگر در ارتباط با محصولات دریافتی از استودیو ارسی نیاز به پشتیبانی دارید با ما تماس بگیرید.همکاران ما طی 3 روز کاری برای پشتیبانی و بررسی مشکل از خانه شما بازدید خواهند کرد تا هرگونه مسئله را فورا حل نماییم. کلیه‌ی محصولات ما به مدت 4 سال دارای ضمانت کیفیت می‌باشد.